mo tu we th fr sa su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
 
WORKING HOURS  

Actions calendar

July 2019

01.07.2019 Železniki Osnovna šola 07:00 - 13:00
02.07.2019 Železniki Osnovna šola 07:00 - 13:00
03.07.2019 Poljane nad Škofjo Loko 07:00 - 13:00
03.07.2019 Benedikt Osnovna šola Benedikt 07:30 - 11:00
04.07.2019 Litija Zdravstveni dom 07:00 - 13:00
04.07.2019 Rogatec Kulturni dom 07:00 - 10:30
05.07.2019 Ljubljana Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
05.07.2019 Slivnica pri Mariboru Osnovna šola Franca Lešnika - Vuka 07:00 - 10:00
08.07.2019 Velenje Restavracija Pod Jakcem 07:00 - 13:00
09.07.2019 Velenje Restavracija Pod Jakcem 07:00 - 13:00
10.07.2019 Velenje Restavracija Pod Jakcem 07:00 - 13:00
10.07.2019 Jarenina Osnovna šola Jarenina 07:00 - 10:00
11.07.2019 Velenje Restavracija Pod Jakcem 07:00 - 15:00
11.07.2019 Šentrupert Osnovna šola 07:00 - 10:00
12.07.2019 Ljubljana Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
12.07.2019 Sv. Jurij ob Ščavnici Osnovna šola 07:00 - 11:00
15.07.2019 Vrhnika Cankarjev dom 07:00 - 13:00
15.07.2019 Tinje Dom krajanov in gasilcev Veliko Tinje 07:00 - 10:00
16.07.2019 Vrhnika Cankarjev dom 07:00 - 13:00
17.07.2019 Bled Osnovna šola Josipa Plemlja 07:00 - 13:00
18.07.2019 Bled Osnovna šola Josipa Plemlja 07:00 - 13:00
18.07.2019 Šmarje pri Jelšah Kulturni dom 07:00 - 10:30
19.07.2019 Ljubljana OZRK Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
19.07.2019 SV. Ana v Slov. goricah Osnovna šola 07:00 - 11:00
22.07.2019 Škofja Loka Osnovna šola Škofja Loka Mesto (za Namo) 07:00 - 13:00
23.07.2019 Škofja Loka Osnovna šola Škofja Loka Mesto (za Namo) 07:00 - 13:00
24.07.2019 Škofja Loka Osnovna šola Škofja Loka Mesto (za Namo) 07:00 - 13:00
24.07.2019 Gornja Radgona Osnovna šola Gornja Radgona 07:00 - 11:00
25.07.2019 Škofja Loka Osnovna šola Škofja Loka Mesto (za Namo) 07:00 - 13:00
25.07.2019 Vransko Kulturni dom 07:00 - 10:00
26.07.2019 Ljubljana OZRK Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
26.07.2019 Gornja Radgona Osnovna šola Gornja Radgona 07:00 - 11:00
29.07.2019 Kočevje Rekreacija Gaj 07:00 - 13:00
29.07.2019 Ljutomer Osnovna šola Cvetko Golar 07:00 - 11:00
30.07.2019 Kočevje Rekreacija Gaj 07:00 - 13:00
31.07.2019 Ribnica Športni center TVD Partizan 07:00 - 13:00
31.07.2019 Ljutomer Osnovna šola Cvetko Golar 07:00 - 11:00