p t s č p s n
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
 
DELOVNI ČAS  

Koledar akcij

Oktober 2018

01.10.2018 Šenčur Športna dvorana Šenčur 07:00 - 13:00
02.10.2018 Cerklje Športna dvorana Cerklje 07:00 - 13:00
03.10.2018 Logatec Dom Marije in Marte 07:00 - 13:00
03.10.2018 Slovenska Bistrica Prostori PGD Slovenska Bistrica 07:30 - 11:00
04.10.2018 Zagorje Kulturni center Delavski dom Zagorje 07:00 - 14:00
04.10.2018 Rogaška Slatina Kulturni center 07:00 - 10:30
05.10.2018 Zagorje Kulturni center Delavski dom Zagorje 07:00 - 13:00
05.10.2018 Slovenska Bistrica Prostori PGD Slovenska Bistrica 07:30 - 11:00
08.10.2018 Črnomelj Osnovna šola MIrana Jarca 07:00 - 12:00
08.10.2018 Maribor ŠTUK 09:00 - 14:00
09.10.2018 Ljubljana ŠOU Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
10.10.2018 Ljubljana ŠOU Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
10.10.2018 Radlje ob Dravi Osnovna šola Radlje ob Dravi 07:30 - 12:00
11.10.2018 Tržič Športna dvorana Sokolnica 07:00 - 13:00
11.10.2018 Vitanje Osnovna šola 07:00 - 11:00
12.10.2018 Ljubljana Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
12.10.2018 Muta Osnovna šola Muta 07:30 - 12:00
15.10.2018 Kamnik Dom kulture Kamnik 07:00 - 13:00
16.10.2018 Kamnik Dom kulture Kamnik 07:00 - 13:00
17.10.2018 Radenci Dijaški dom SŠGT Radenci 07:30 - 12:00
17.10.2018 Polzela Veroučna učilnica Župnije Polzela 08:00 - 12:00
18.10.2018 Stražišče Dvorana Prošport 07:00 - 13:00
18.10.2018 Rimske Toplice Osnovna šola 07:00 - 10:00
19.10.2018 Ljubljana 00:00 - 00:00
19.10.2018 Sveta Trojica v Slovenskih Goricah Osnovna šola Sv. Trojica 07:30 - 10:30
19.10.2018 Litija Zdravstveni dom 08:00 - 15:00
22.10.2018 Grosuplje Družbeni dom Grosuplje 07:00 - 13:00
23.10.2018 Dobrepolje Osnovna šola Dobrepolje 07:00 - 12:00
24.10.2018 Šentvid pri Stični Osnovna šola Ferda Vesela 07:00 - 12:00
24.10.2018 Jurovski dol Osnovna šola Jurovski dol 07:30 - 10:30
25.10.2018 Ivančna Gorica Srednja šola Josipa Jurčiča 07:00 - 13:00
25.10.2018 Prebold Gasilski dom 07:00 - 10:00
26.10.2018 Ljubljana Zavod RS za transfuzijsko medicino 07:00 - 15:00
26.10.2018 Cerkvenjak v Slovenskih Goricah Osnovna šola Cerkvenjak 07:30 - 12:00
29.10.2018 Škofja Loka Šolski center Škofja Loka Podlubnik 1b 07:00 - 13:00
30.10.2018 Škofja Loka Šolski center Škofja Loka Podlubnik 1b 07:00 - 13:00
30.10.2018 Ravne pri Šoštanju Rekreacijsko in kulturno središče 08:00 - 12:00